Sprawny przewóz materiałów i ich szybki rozładunek przekłada się na wydajną pracę na placu budowy. Kiedy termin zakończenia inwestycji nagli, tego typu niuanse mają niebagatelne znaczenie. Nauczeni doświadczeniem, proponujemy skuteczny transport HDS. Dzięki niemu zamówione materiały budowlane dotrą na czas, zmniejszając ryzyko niedotrzymania terminu.

Efektywny załadunek i rozładunek materiałów budowlanych

Hydrauliczny dźwig samochodowy zapewnia transport materiałów budowlanych o znacznym ciężarze. Mechanizm zainstalowany w tylnej części pojazdu gwarantuje efektywny załadunek. Intuicyjny panel sterujący umożliwia zręczne operowanie towarem, przyczyniając się do ustawienia palet w stabilnej pozycji na naczepie. W zależności od typu załadunku żuraw jest wyposażony w standardowy hak lub specjalne chwytaki, wskutek czego materiały budowlane są chronione przed upadkiem. Tym sposobem zostaje wykluczona możliwość zniszczenia artykułów w trakcie tego newralgicznego procesu.

Kwestie związane z załadunkiem odbywają się na placu dystrybucyjnym. Równy, utwardzony teren neutralizuje niebezpieczeństwo uszkodzeń. Niestety o podobne warunki ciężko na obszarze inwestycji. Mając to na uwadze, proponujemy usługi transportowe HDS na terenie Poznania i okolic samochodem ciężarowym przystosowanym do dużych nierówności. Wysokie zawieszenie ułatwia wjazd na znaczne wyboje. Niezawodny napęd znakomicie sprawdza się w lokalizacjach o śliskim podłożu. Przy rozładunku operator dzięki wysoko zamontowanemu siedzisku dysponuje widokiem pozwalającym prędko odnaleźć najdogodniejsze miejsce do posadowienia. Zadanie dodatkowo upraszcza długi wysięgnik, który zapewnia ułożenie wyrobów w sporej odległości od burty.

Transport HDS Poznań

Bezpieczny transport HDS

Przy rosnących cenach materiałów jakiekolwiek straty wywołane transportem mogą być boleśnie odczuwalne dla portfela. Doskonale zdajemy sobie z tego faktu sprawę, stąd każdy przewożony ładunek jest optymalnie zabezpieczony przed uszkodzeniem. Bez względu na to, czy docelowy punkt dostawy znajduje się w Poznaniu, czy może w miejscowości znacznie oddalonej od stolicy Wielkopolski, dostarczany przez nas towar podlega skrupulatnej asekuracji. Poprzez tego typu działania ryzyko powstania defektów zostaje wydatnie zminimalizowane.

Usługi transportowe HDS – to się opłaca!

Proponowane przez Centrum Bruku usługi HDS to kompleksowe rozwiązanie obejmujące załadunek, transport do wyznaczonego miejsca oraz bezpieczny rozładunek. Skorzystanie z naszej oferty przyniesie nie tylko korzyść w postaci sprawnej spedycji. Przyczyni się także do wygenerowania oszczędności. Żuraw hydrauliczny wyklucza najem pracowników potrzebnych do wyładunku naczepy. Maksymalnie skraca czas tego przedsięwzięcia, w związku z czym eliminuje przestoje na budowie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Prócz pojazdu przystosowanego do transportu HDS dysponujemy też samochodami umożliwiającymi wywóz gruzu czy przewóz materiałów rozdrobnionych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.

Transport HDS w Poznaniu i okolicach

Przewóz materiałów pojazdami wyposażonymi w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pomaga nam sukcesywnie rozbudowywać ofertę. Dzięki niezawodnej i przystosowanej do najtrudniejszych zadań flocie świadczymy także transport ponadgabarytowy. Bez przeszkód przewieziemy we wskazaną lokalizację np. kontenery o zróżnicowanej kubaturze. W zakres naszych usług wchodzi również dostarczanie maszyn.

By w trakcie kursu nie doszło do uszkodzenia zawartości naczepy, przed wyruszeniem w trasę pieczołowicie zabezpieczamy obiekt. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne są urządzenia mechaniczne czy konstrukcje stalowe. Stabilne posadowienie eliminuje jakiekolwiek przemieszczenia, a to z kolei uniemożliwia występowanie awarii i wgnieceń. Optymalne zabezpieczenie jest też nieodzowne, gdy zajmujemy się rozładunkiem. Ułatwia ustawienie towaru wrażliwego na zniszczenie w najdogodniejszym do tego miejscu.

Chociaż podstawowym obszarem naszych działań jest Poznań, to jesteśmy także otwarci na realizację zleceń w jego okolicach. Dowozimy ładunki również do takich miejscowości jak Luboń, Mosina, Komorniki, Stęszew czy Grodzisk Wielkopolski. Proponujemy przystępne stawki, które z pewnością okażą się satysfakcjonujące dla Zleceniodawcy. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni, dlatego szybko wspólnie ustalimy najdogodniejszy termin transportu. W przypadku zamówień obejmujących wielokrotne skorzystanie z naszych usług możemy dodatkowo uatrakcyjnić ofertę.

Transport ponadgabarytowy przeprowadzamy na zamówienia przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych. Centrum Bruku jest przygotowane do realizacji długofalowych projektów obejmujących dowolną ilość kursów, jak i pojedynczych przewozów ładunków o nietypowej charakterystyce. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kontakt. Jesteśmy dostępni pod wskazanymi numerami telefonów oraz adresem mailowym. Dodatkową opcją jest również wypełnienie czytelnego formularza kontaktowego, który pomoże nakreślić podstawowe informacje na temat planowanego zadania.