Skuteczny transport materiałów sypkich na place budów to znaczne usprawnienie dla wykonawców. Dostarczone na czas kruszywo nie powoduje przestojów robót – ma to znaczenie zarówno podczas wznoszenia budynku, jak i modernizowania czy tworzenia od podstaw asfaltowej drogi. Mając na względzie potrzeby budowlańców, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę obejmującą usługi transportowe.

Niezawodne wywrotki do zadań specjalnych

W Centrum Bruku stawiamy na niezawodność. Bez niej wiele przedsięwzięć nie mogłoby dojść do skutku, zwłaszcza w tak wymagającej branży, jaką jest budowlanka. Dzięki niezawodności zapewniona jest natomiast płynność funkcjonowania. W związku z tym inwestujemy w sprzęt odznaczający się solidnością oraz bezawaryjnością. Nie inaczej jest w przypadku pojazdów, jakimi są wywrotki.

W skład naszej floty wchodzą samochody o zróżnicowanych pojemnościach. Dysponujemy zarówno modelem przygotowanym do transportu wielotonowych ładunków, jak i mniejszym odpowiednikiem mogącym przewieźć kruszywo na place budów o stosunkowo niedużym zapotrzebowaniu na materiały sypkie. Szybki rozładunek w obydwu wariantach gwarantuje automatyczny mechanizm przechylający burtę załadunkową. Każda wywrotka jest poddawana okresowej inspekcji, gdzie sprawdzane są nie tylko części mechaniczne całego auta, ale także szczelność zasobnika. W ten sposób jest eliminowane ryzyko powstawania rozszczelnień.

Transport wywrotką Poznań

Transport wywrotką na terenie Poznania i okolic

Proponujemy sprawny transport wywrotką na terenie Poznania i okolic. Staramy się być elastyczni w tym, co robimy, stąd dostosowujemy się do stawianych wymagań oraz obieramy taki rodzaj spedycji, który okaże się najkorzystniejszy dla Klienta. Atrakcyjne stawki są dodatkowym udogodnieniem dla Zamawiających.

A może do Twoich działań potrzebne są inne specjalistyczne maszyny? Świadczymy również wynajem sprzętu budowlanego. Centrum Bruku dysponuje profesjonalnymi koparko-ładowarkami, ciężarówką z hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) oraz pomniejszym oprzyrządowaniem przydatnym choćby do utwardzania powierzchni czy rekultywacji terenów zielonych. Zachęcamy do współpracy.