Podobnie jak w innych dziedzinach życia, w budownictwie coraz częściej wybiera się ekologiczne rozwiązania. Można to zaobserwować między innymi na przykładzie produktów firmy EKO-BORD. Ten polski producent stawia na wyroby pochodzące z recyklingu, co ma ogromne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Właśnie dlatego asortymentu EKO-BORD nie mogło zabraknąć w naszym sklepie internetowym!

Elementy z surowców wtórnych

EKO kratki to połączenie praktyczności z ekologią. Wytwarzane na bazie przetworzonych odpadów produkty wpisują się idealnie w postulaty odnoszące się do ochrony natury. Ułożone na gruncie, nie tylko skutecznie utwardzają nawierzchnię, ale także tworzą naturalną warstwę wspomagającą rośnięcie trawy. W ten sposób powstaje nawierzchnia, która efektywnie odprowadza opad atmosferyczny, czego konsekwencją jest poprawa regulacji gospodarki wodnej na całej działce.

EKO kratka to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników zieleni. Z powodzeniem zastąpi kostkę brukową bądź ażurowe płyty, dyskretnie wpisując się w otoczenie. Ergonomiczna budowa sprzyja szybkiemu ułożeniu. EKO kratka sprawdzi się znakomicie na podjazdach, parkingach i drogach wewnętrznych. Stworzy również stabilną nawierzchnię alejek i deptaków. Ergonomiczne EKO kratki o zróżnicowanych rozmiarach i kolorach są dostępne w naszej ofercie.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem firmy EKO-BORD są EKO palisady. Piękny i ciekawy ogród to marzenie każdego właściciela bądź zarządcy. EKO palisada przyczyni się znacząco do osiągnięcia tego celu. Wykonana z surowców wtórnych palisada nie oddziałuje negatywnie na środowisko. Ponadto wysoka jakość przekłada się na długą żywotność produktu. EKO palisady z naszej oferty prezentują się wyśmienicie, perfekcyjnie imitując naturalne drewno. Pod kątem estetyki zostawiają także daleko w tyle produkty z betonu.

Ponadprzeciętna odporność na trudne warunki atmosferyczne, łatwy montaż umożliwiający konfigurację zgodną z projektem zagospodarowania terenu, olśniewający design i ogromna różnorodność kolorystyczna – to wszystko sprawia, że EKO palisada jest idealnym rozwiązaniem do każdego ogrodu i parku. Praktyczne i stylowe EKO palisady znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Obrzeża EKO-BORD są doskonałym przykładem tego, że nawet niewielkie elementy sztucznej architektury krajobrazu mogą być stworzone w zgodzie z założeniami ekologicznego stylu życia. Obrzeże tego polskiego producenta bez względu na model jest wytwarzane z materiałów poddanych recyklingowi. To istotna informacja dla tych, którzy stawiają ochronę środowiska naturalnego na pierwszym miejscu.

Dostępne w naszym sklepie obrzeża dają się łatwo kształtować, dzięki czemu alejki nie muszą wyglądać nudno. Dodatkowo obrzeża EKO-BORD nie wymagają wykonywania wykopów podczas montażu, co wpływa na obniżenie kosztów inwestycji oraz przyspiesza termin realizacji robót. Z racji swojego dyskretnego wyglądu obrzeże komponuje się idealnie zarówno z nawierzchnią alejki lub ścieżki, jak i trawą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami EKO-BORD oraz nawiązania kontaktu z naszym działem obsługi klienta.