Granit to materiał cieszący się w budownictwie niesłabnącą popularnością. Jego elegancki wygląd oraz znakomite właściwości użytkowe przekładają się na dużą liczbę zastosowań. W naszym asortymencie są dostępne liczne wyroby granitowe, które nie tylko upiększą każdą działkę, ale także przyczynią się do zwiększenia jej funkcjonalności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami.

Kostka granitowa

Kostka granitowa stanowi jeden z głównych elementów naszej oferty. Jest doskonałą alternatywą dla kostki brukowej – cechuje się nie tylko ładnym wyglądem, ale także wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy warunki pogodowe. Ponadto wpisuje się doskonale w każdą konwencję architektoniczną, tworząc spójną całość z otoczeniem. Ciągła ekspozycja na intensywne promieniowanie słoneczne nie wpływa na zmianę barwy, a struktury kamieni nie naruszają nawet duże obciążenia. Ponadto kostkę granitową układa się w łatwy i wygodny sposób, w związku z czym termin wykonania robót skraca się do minimum.

Dostępne w naszym sklepie wyroby granitowe obejmują również inny asortyment. Oferujemy między innymi otoczaki, grysy, kory czy łupki. Są one znakomitym uzupełnieniem ogrodu, parkingu bądź dowolnej przestrzeni utwardzonej. Sprawdzą się idealnie jako materiał budulcowy podjazdów, alejek i uliczek. Z powodzeniem mogą być też wykorzystane jako element wykończeniowy krawężników, murków i obrzeży.

Ogromna różnorodność kolorystyczna oraz gabarytowa ułatwia dobranie produktu pasującego do konkretnych potrzeb. Kostka granitowa może być układana w intrygujące wzory, co stwarza praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Za jej pomocą można tworzyć plecionki, prostokąty czy wiązania jodełkowe, rzędowe, łukowe lub koliste. W naszej ofercie można znaleźć odmiany granitu o ciekawym wyglądzie, które sprawdzą się znakomicie przy realizacji wielu projektów.

Zapraszamy do zakupów! W celu ustalenia szczegółów zamówienia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi sprzedawcami pod wskazanym numerem telefonu lub adresem e-mail.