Wyroby producentów o ugruntowanej pozycji na rynku są gwarancją wysokiej jakości. Do takich przedsiębiorstw bez wątpienia zalicza się firma Barabaś. Asortyment tej dolnośląskiej marki wyróżnia się na tle konkurencji znakomitymi parametrami produktów. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom, skrupulatnemu procesowi produkcyjnemu i atrakcyjnym cenom Barabaś od lat jest uznawany za jednego z liderów polskiego rynku. Produktów tego cenionego zakładu nie mogło zabraknąć w naszym sklepie.

Kostka brukowa Barabaś

Sztandarowym wyrobem firmy Barabaś jest kostka brukowa. W naszym asortymencie zgromadziliśmy kilka rodzajów tego produktu, w związku z czym każdy klient z łatwością znajdzie wariant ściśle dopasowany do swoich preferencji. Wysoka jakość wykonania, ciekawe wzornictwo oraz ogromna wytrzymałość wyróżniają ten budulec. Odmiany kostki brukowej innych producentów zostają daleko w tyle za propozycją firmy Barabaś.

Popularnością cieszą się także bloczki betonowe tego renomowanego przedsiębiorstwa. Znakomite parametry techniczne przekładają się na dużą uniwersalność. Standardowy bloczek betonowy może być z powodzeniem wykorzystany zarówno w budownictwie górniczym, jak i typowych inwestycjach mieszkaniowych. Idealnie sprawdzi się również jako element podmurówek, ogrodzeń i innych obiektów małej architektury.

Wyroby marki Barabaś są rewelacyjnymi materiałami o typowo brukarskim przeznaczeniu. Kostka brukowa umożliwi stworzenie niepowtarzalnego podjazdu, alejki bądź parkingu. Krawężniki i obrzeża chodnikowe ułatwią skonstruowanie wygodnych i atrakcyjnych wizualnie ciągów pieszo-rowerowych, a płyty ażurowe zabezpieczą skarpy przed osunięciem. Wykorzystane w budowie dróg, zagwarantują także stabilizację pojazdom o zróżnicowanej wadze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą asortyment firmy Barabaś. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.