Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy Centrum Bruku Antoni Napierała AN BRUK– Dzięki bardzo długiej współpracy z liderem produkcji kostki brukowej oraz innych prefabrykatów betonowych na terenie Wielkopolski i nie tylko, jakim jest marka POZBRUK stworzyliśmy punkt dystrybucyjny tej marki.

Współpracujemy także z innymi firmami zajmującymi się produkcja prefabrykatów betonowych np.: Barabaś, Rouwdach, Bruk-Bet, a także wyrobów granitowych oraz od końca roku 2016 współpracujemy, jako jeden z niewielu w polsce dystrybutorów z firmą niemiecką LITHONPLUS, która zapewnia nam płytyt tarasowe najwyższej jakości, a także płyty z betonu architektonicznego. Co jest zupełnie nowością na naszym runku!!!!

Centrum Bruku Antoni Napierała AN BRUK specjalizuje sprzedaży hurtowej i detalicznej nawierzchniowych materiałów drogowych i elementów małej architektury ogrodowej. Do tego zajmujemy sie również wykonawstwem. Realizujemy także zamówienia na materiały niestandardowe. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.

Doskonały kontakt z firmą Pozbruk oraz Ziel-Bruk daje nam możliwość zaproponowania Państwu nie tylko wyrobów przemysłowych nawet na duże kontrakty oraz wyrobów dekoracyjnych pozwalających upiększyć otoczenie waszego domu o chodniki, ścieżki, podjazdy, tarasy, a także ogrodzenia Państwa posesji.
Zapewniając dostęp do całego asortymentu z działu GARDEO firmy POZBRUK  dajemy Państwu możliwość stworzenia pięknego i rzucającego się w oczy ogrodzenia, muru oporowego.
Dział Murotherm firmy Pozbruk pozwala przedstawić ofertę na ciekawe i bardzo wysokiej jakości produkty keramzytobetonowe rozpoczynając od bloczków poprzez ściany, nadproża i stropy.

Natomiast współpraca z pozostałymi firmami daje nam możliwość przedstawienia ciekawej oferty cenowej na podstawowe produkty betonowe przemysłowe oraz dekoracyjne, a także wszelkie wyroby granitowe.
Zapraszamy do współpracy

<a target=”_blank” href=”https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/D32U36BC” rel=”follow”> <img src=”https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/13/D32U36BC” style=”border:none;”></a>

            

20150519_132019

20150922_13483520150922_134951