Firma POZBRUK to niekwestionowany lider rynku prefabrykatów betonowych. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz ich ogromna różnorodność sprawiły, że dziś każda osoba interesująca się branżą budowlaną zna nazwę tego polskiego przedsiębiorstwa. Wyrobów tej marki nie mogło więc zabraknąć w naszym asortymencie.

Kostka brukowa POZBRUK

Kostka brukowa POZBRUK od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktualnie jest dostępna w wielu wariantach, dzięki czemu można ją wykorzystać na kilka różnych sposobów. W ofercie naszego sklepu są dostępne odmiany tradycyjne, ozdobne i specjalistyczne. Najlepszym przykładem tego ostatniego rodzaju jest kostka torowa, która z racji rozmiarów i dużej masy może być wykorzystywana do budowy torowisk i innych powierzchni o nietypowym przeznaczeniu. Jej istotnym uzupełnieniem jest kostka ostrzegawcza STOP. Charakterystyczna faktura i gabaryty sprawiają, że trudno ją pomylić z innymi modelami.

Krawężniki trapezowe i lekkie

Solidny i estetyczny krawężnik jest obowiązkowym wykończeniem każdej utwardzonej drogi. Krawężniki lekkie od firmy POZBRUK to znakomite produkty, wpływające na poprawę stabilności nawierzchni. Dodatkowo wzmacniają one drogę, zapobiegając rozprężeniom poszczególnych warstw, dzięki czemu wydłużają żywotność ciągu komunikacyjnego.

Krawężniki trapezowe i lekkie umożliwiają określenie wysokości krawędzi jezdni. Schludne krawężniki łukowe ułatwiają wykonanie zakrętów, poprawiając bezpieczeństwo oraz podnosząc estetykę całej drogi. Są to dość uniwersalne produkty, w związku z czym sprawdzają się doskonale przy różnego rodzaju inwestycjach drogowych i brukarskich.

Palisady POZBRUK

Oporniki są powierzchniami z kostki brukowej wymagającymi zamknięcia. Stabilizują kamienne krawędzie, uniemożliwiając powstawanie szczelin. Pomagają zachować odpowiednią twardość nawierzchni, co z kolei przekłada się na większą wygodę użytkowania chodnika bądź ścieżki. Oporniki mają duże znaczenie dla prawidłowej eksploatacji dróg, więc ich osadzenie jest koniecznością. Warto o tym pamiętać i zaopatrzyć się w solidne oporniki od firmy POZBRUK.

Podobną funkcję pełni palisada ogrodowa, jednak ma ona dodatkowo charakter ozdobny. Pomaga utrzymać porządek wśród elementów dekoracyjnych, a przy okazji stanowi dekorację pasującą do danej aranżacji. Palisada uniwersalna sprawdzi się znakomicie podczas konstruowania rabat, klombów, kwietników, ścieżek, alejek i schodów. Z powodzeniem można jej używać w przydomowym ogródku, parku czy miejskim skwerze. W naszym sklepie jest dostępny duży wybór gatunkowy oraz kolorystyczny palisad, w związku z czym każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą obejmującą produkty firmy POZBRUK. Oprócz wyżej wymienionych wyrobów w naszym asortymencie można znaleźć koryta ściekowe czy płyty chodnikowe tego renomowanego przedsiębiorstwa. W zasobach naszego sklepu znajduje się także płyta ażurowa POZBRUK o rewelacyjnych właściwościach eksploatacyjnych. Zachęcamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!